Fastron MICC-102K-02
Choke Wirewound 1mH 10% 20KHz 60Q-Factor Ferrite 55mA 33Ohm DCR AXL Ammo
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Fastron MICC-102K-02.
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 5 ans
Master Electronics
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+40.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2013-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Fastron MICC-102K-02 fournies par ses distributeurs.
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Fastron
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core