Fastron 1812AF-220K-01
RoHS Compliant Ceramic Ferrite SMD/SMT Fixed Inductor 125C 40MHz 3.2Ohm 22muH
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Fastron 1812AF-220K-01.
Master Electronics
Burklin Elektronik
Mouser
Introduction Date2016-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
API Delevan1812-223K
Inductor RF Unshielded Wirewound 22uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 250mA 3.2Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Wurth Elektronik7447629220
WE-GFH High Frequency SMT Inductor
Inductor RF Wirewound 22uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.3A 3.5Ohm DCR 1210 T/R
RF Choke Molded Wirewound 22uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 0.19A 3.3Ohm DCR AXL Bag
RF Choke Wirewound 22uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 0.19A 3.3Ohm DCR AXL Bag
Descriptions
Descriptions de Fastron 1812AF-220K-01 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1812
Wire-wound Ceramic and Ferrite RF Chip Inductor
Fastron
1812 WIREWOUND CER/FER IND 22uH 10%