Fastron 1008AS-1R0K-08
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor 1000nH 10% 370mA Taped/Reel 1000 QTY
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Fastron 1008AS-1R0K-08.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Fastron 1008AS-1R0K-08 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008