Fastron 1008AS-039J-01
Inductor RF Chip Molded Wirewound 39nH 5% 50MHz 60Q-Factor Ceramic 1A 150mOhm DCR 1008 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Fastron 1008AS-039J-01.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Fastron 1008AS-039J-01 fournies par ses distributeurs.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
1008 WIREWOUND CER IND 39nH 5%