Fastron 0805AS-3R3K-08
Inductor RF Chip Molded Wirewound 3.3uH 10% 7.9MHz 15Q-Factor Ceramic 120mA 5.1Ohm DCR 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Fastron 0805AS-3R3K-08.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
TME
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Fastron 0805AS-3R3K-08 fournies par ses distributeurs.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805