Fastron 0805AQ-018J-01
Inductor RF Chip Molded/Unshielded Wirewound 18nH 5% 250MHz 76Q-Factor Ceramic 1.4A 60mOhm DCR 0805 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Fastron 0805AQ-018J-01.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2014-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Fastron 0805AQ-018J-01 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0805 WIREWOUND CER IND 18nH 5%