Fastron 0402AS-016J-08
General Purpose Inductor, 0.016uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Fastron 0402AS-016J-08.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Fastron 0402AS-016J-08 fournies par ses distributeurs.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
3.1GHz 560mA 24 16nH 220m¦¸ ¡À5% 0402 PCB, 1.2mm*700¦Ìm
RF choke, SMD 0402, 16 nH, 560 mA, 0402AS-016J-08