onsemi 1V5KE62CA
Diode TVS Single Bi-Dir 53V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi 1V5KE62CA.
onsemi
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet0 pageIl y a 0 an
IHS
element14 APAC
_legacy Avnet
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-05-08
Pièces détachées
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 53V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseTPSMC62CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 53V, 85V, DO-214AB, RoHS
BournsSMCJ51CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ48CA
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Littelfuse1.5KE62CA
1.5KE Series 85 V 1.5 kW Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-201
Littelfuse1.5SMC62CA
1.5SMC Series 53 V 1.5 kW BI-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
Descriptions
Descriptions de onsemi 1V5KE62CA fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 53V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR 1V5KE62CATVS Diode, TVS, 1.5KE Series, Bidirectional, 53 V, 85 V, DO-201AE, 2 Pins
DIODE, TVS, 62V, 1500W, AXL, BIDIRC
Tape & Reel 1 Through Hole TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE (Type) Tvs Diode 85V 5muA 5.33mm 1.5kW
1500 Watt Transient Voltage Suppressors
62V, 1500W BIDIR TVS, DO-201AE
Tvs Diode, 1.5Kw, 62V, Do-201Ae; Product Range:1.5Ke Series; Tvs Polarity:bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:53V; Clamping Voltage Vc Max:85V; Diode Case Style:do-201Ae; No. Of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:58.9V Rohs Compliant: Yes