onsemi 1V5KE350A
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR 1V5KE350A TVS Diode, Unidirectional, 300 V, 482 V, DO-201AE, 2 Pins
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi 1V5KE350A.
IHS
Newark
element14 APAC
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Diodes Inc.1.5KE400A-T
Diode TVS Single Uni-Dir 342V 1.5KW 2-Pin DO-201 T/R
Diodes Inc.1.5KE350A-T
Diode TVS Single Uni-Dir 300V 1.5KW 2-Pin DO-201 T/R
onsemi1V5KE400A
Diode TVS Single Uni-Dir 342V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
5¦ÌA 3.2A 482V 332V 300V 368V Unidirectional DO-201AE TVS ROHS
Littelfuse1.5KE440A
1.5KE Series 6.5 W 462 V Uni-Directional Through Hole TVS Diode - DO-201
Littelfuse1.5SMC440A
1.5SMC Series 6.5 W 462V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Descriptions
Descriptions de onsemi 1V5KE350A fournies par ses distributeurs.
2 Through Hole TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE AVALANCHE (Type) Tvs Diode 482V 3.2A 5.6mm 1.5kW
Diode TVS Single Uni-Dir 300V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Tvs Diode, 1.5Kw, 350V, Do-201Ae; Product Range:1.5Ke Series; Tvs Polarity:unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:300V; Clamping Voltage Vc Max:482V; Diode Case Style:do-201Ae; No. Of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:333V Rohs Compliant: Yes
DIODE, TVS, 350V, 1500W, AXL, UNIDIR; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:300V; Breakdown Voltage Range:332V to 368V; Clamping Voltage Vc Max:482V; Peak Pulse Current Ippm:3.2A; Diode Case Style:DO-201AE; No. of Pins:2; Power Dissipation Pd:5W; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Breakdown Voltage:368V; Diode Configuration:Unidirectional; Diode Type:TVS, Unidirectional; Operating Temperature Range:-55°C to +175°C; Package / Case:DO-201AE; Peak Pulse Power:1.5kW; Power Dissipation Pd:5W; Stand-off Voltage:300V; Termination Type:Axial Leaded; Time Measured:1ps