onsemi 1V5KE160A
Diode TVS Single Uni-Dir 136V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi 1V5KE160A.
IHS
Fairchild Semiconductor
Newark
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
BournsSMCJ130A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 165V 5muA 5W -55C~150C TJ
BournsSMCJ120A
Diode TVS Single Uni-Dir 120V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Diode TVS Single Uni-Dir 136V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Littelfuse1.5KE160A-B
1.5KE Series - 1500W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, DO-201, RoHS
Littelfuse1.5KE160A
1.5KE Series 219 V 1.5 kW Through Hole Uni-Directional TVS Diode - DO-201
Littelfuse1.5SMC160A
1.5SMC Series 1.5 kW 160 V ±5% Uni-Directional Surface Mount TVS Diode -DO-214AB
Descriptions
Descriptions de onsemi 1V5KE160A fournies par ses distributeurs.
1 Through Hole TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE AVALANCHE (Type) Tvs Diode 219V 5muA 5.33mm 1.5kW
1500 Watt Transient Voltage Suppressors
TVS DIODE, 1.5KW, 160V, DO-201AE
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 136V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201AD
DIODE, TVS, 160V, 1500W; Product Range:-; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:136V; Clamping Voltage Vc Max:219V; Diode Case Style:DO-201AE; No. of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:152V; Breakdow