Epson SG-615PCG 25.0000MB3:ROHS
SG-615PCG Series 25 MHz 3.3 V ±50 ppm-20 to +70°C SPXO Crystal Oscillator
Obsolete
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2012-12-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components632L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-250-BN-TR
ECS-3953M-BN Series 25 MHz 5 x 7 mm ±50 ppm 3.3 V Surface Mount Clock Oscillator
CTS Components625L3I025M00000
Descriptions
Descriptions de Epson SG-615PCG 25.0000MB3:ROHS fournies par ses distributeurs.
Oscillator XO ±50ppm 25pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
SMD OSC MHZ (O/E)3.3V+/-50PPM 250TR
LVCMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD