Epson SG-615P 12.5000MC3:ROHS
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 12.5MHz Nom
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Epson
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
IHS
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2012-12-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-07-15
LTD Date2023-06-30
Pièces détachées
CTS ComponentsMXO45HS-2C-12M0000
2000 RoHS Compliant Active Tin/Silver/Copper - with Nickel barrier Oscillator 55/45% 50pF -20C 10ns
Oscillator XO 12.288MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin PDIP Thru-Hole Stick
Oscillator XO 12MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-100A-120
Oscillator XO 12MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
Oscillator XO 12.5MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±100ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin CSP SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Epson SG-615P 12.5000MC3:ROHS fournies par ses distributeurs.
SMD XTAL OSC 12.5000MHZ (O/E) 250TR