EPCOS B84111F0000B060
B84111F Series 6A 250Vac/dc 60Hz Flange Mount Power Line Filter w/ Tab Terminals
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B84111F0000B060.
TME
Datasheet15 pagesIl y a 12 ans
Newark
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-26.73%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2006-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de EPCOS B84111F0000B060 fournies par ses distributeurs.
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current:6A, Small case type
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
TDK B84111F0000B060 EMC Filter
LINE FILTER 250VDC/VAC 6A CHASS
FILTER, 6A, SIFI F; Current Rating:6A; Capacitance X:0.1µF; Capacitance Y:4700pF; External Depth:26mm; External Length / Height:64mm; External Width:60.6mm; Inductance L1:1.8mH; Inductance L2:1.8mH; No. of Inductors:2; No. of Phases:Single; No. of X Type Capacitors:2; No. of Y Type Capacitors:2; Voltage Rating V AC:250V