EPCOS B72500T0140K060
Var Mov 14VAC/18VDC 30A 22V 0603 SMD T/r
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B72500T0140K060.
IHS
Datasheet80 pagesIl y a 4 ans
Ciiva
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.99%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Epcos 24.3 - 29.7V 30A 0.2J 46V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 40 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos 19.8 - 24.2V 30A 0.2J 40V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 54 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, TransGuard, 50 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVC08LC18A500DP
0805 18 V 80 pF Surface Mount MultiLayer Ceramic Transient Voltage Suppressor
Descriptions
Descriptions de EPCOS B72500T0140K060 fournies par ses distributeurs.
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=18V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=40V
VARISTOR, 0603, 18VDC; Voltage Rating VAC: 14V; Voltage Rating V DC: 18V; Product Range: CT Series; Clamping Voltage Vc Max: 40V; Varistor Case Style: 0603 [1608 Met; Available until stocks are exhausted Alternative available