EPCOS B57221V2473J060
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 3980K >= -3.5 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B57221V2473J060.
IHS
Datasheet27 pagesIl y a 8 ans
Newark
element14 APAC
TDK
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+5.61%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
NTC THERMISTOR 0402 47K J60 GHL1871 B-4500 UPA
PanasonicERT-J0EP473F
Thermistor NTC 47K Ohm 1% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4100K T/R
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4108K Paper T/R
PanasonicERT-J0EP473J
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4100K T/R
Thermistor NTC 47K Ohm 1% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4108K Paper T/R
Thermistor NTC 47K Ohm 3% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4108K Paper T/R
Descriptions
Descriptions de EPCOS B57221V2473J060 fournies par ses distributeurs.
TR CARDBOARD 7INCH 2 Surface Mount NTC THERMISTOR NTC Thermistor 500mum 125C 150mW 3980K
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=47kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±1%
47K¦¸ ¡À5% 150mW ¡À3% 3980K 3940K 4000K 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
47k惟 150mW 卤5% 卤3% 3940K 0402 NTC Thermistors ROHS
THERMISTOR NTC 47KOHM 3940K 0402
NTC Thermistor, 47000ohm, Surface Mount
Thermistor, Ntc, 0402, 47K, Nickel; Zero Power Resistance At 25°C:47Kohm; Product Range:B57221V2 Series; Thermistor Mounting:Smd; Beta Value (K):4000K; Thermistor Case Style:0402 [1005 Metric]; Thermistor Terminals:-; Operating Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57221V2473J060