TDK B32672Z4105K000
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount, 7143
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32672Z4105K000.
TME
Datasheet46 pagesIl y a 5 ans
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR46KN410000P0K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71VN41004030K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KN4100JBN1K
PanasonicECWFE2W105K
Cap Film 1uF 450V PP 10% (17.5 X 7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-FD2W105KB
Ecwf(D), Met Polyprop Film Cap, Rad Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-FD2W105KB
Descriptions
Descriptions de TDK B32672Z4105K000 fournies par ses distributeurs.
Film Cap 1,0Uf 10% 420V Polypropylene Boxed |Epcos B32672Z4105K000
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 1uF, 450V DC, 11mm(W) x 18.5mm(H) x 18mm(L)
Cap Film 1uF 450V PP 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 220V
CAP, 1µF, 450V, 10%, PP; Capacitance: 1µF; Voltage Rating: 450V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32672Z Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial L