TDK B32672Z4104K000
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32672Z4104K000.
TME
Datasheet46 pagesIl y a 5 ans
Newark
Ciiva
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR46KI3100JBM1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2W104K
Cap Film 0.1uF 450V PP 10%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
Yageo GroupR46KI310040M1K1
Cap Film Suppression X2 0.1uF 275VAC PP 10% Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Bulk
Yageo GroupR46KF310000M1K
PanasonicECWFE2W104J
Cap Film 0.1uF 450V PP 5%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-FD2W104KQ
Descriptions
Descriptions de TDK B32672Z4104K000 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 450V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
Cap Film 0.1uF 450V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial 15mm 110C Bulk
100nF -55鈩儈+125鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32672Z Series, 0.1 F, 10%, Pp (Polypropylene), 450 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32672Z4104K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 100nF 220V
Film Capacitors 0.10UF 10% 450V FILM CAP MKP BOXED