EPCOS B32672L8562J000
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32672L8562J000.
IHS
Datasheet39 pagesIl y a 5 ans
EPCOS
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+91.05%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-H16562JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 5.6uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-H20562RJV
Ecwh, Met Polyprop Film Cap Radial Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-H20562RJV
PanasonicECW-HA3C562J
Cap Film 0.0056uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.8 X 9.6mm) Radial 15mm 105C Ammo
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
Yageo GroupF426JF562J100C
Film Capacitor, Polypropylene, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0056uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE450PK4560JR05
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32672L8562J000 fournies par ses distributeurs.
5.6nF -55鈩儈+110鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0056uF, 2000V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor Polypropylene 2000V
CAP, 5600PF, 2 KV, 5%, PP; Capacitance: 5600pF; Voltage Rating: 2kV; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32672L Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia