EPCOS B32653A7223J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32653A7223J000.
IHS
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
EPCOS
Farnell
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.01%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-HA3C223J4
ECW-H(A) FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 0.811Lx0.358W 20.60mmx9.10mm ±3% 0.022muF 1.6kV
Yageo GroupR75QI22204000J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C223JB
Cap Film 0.022uF 1600V PP 5% (20.6 X 9.1 X 20mm) Radial 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C223H4
Cap Film 0.022uF 1600V PP 3% (20.6 X 9.1 X 20mm) Radial 10mm 105C Ammo
Cap Film 0.022uF 1600V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32653A7223J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.022uF 1250V PP 5% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
22nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1250V DC, 6mm(W) x 15mm(H) x 26.5mm(L)
Film Capacitor, B32653 Series, 0.022 F, 5%, Pp (Polypropylene), 1.25 Kv Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32653A7223J000