EPCOS B32620A4333J000
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32620A4333J000.
Burklin Elektronik
Datasheet30 pagesIl y a 5 ans
EPCOS
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.14%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupPHE450KB5330JR06
PanasonicECW-F4333JL
Ecwf(L), Met Polypropylene Film Cap Radi Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-F4333JL
Yageo GroupPHE450KB5330JR17
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32620A4333J000 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, B32620 Series, 0.033 F, 5%, Pp (Polypropylene), 400 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32620A4333J000
Cap Film 0.033uF 400V PP 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
33nF -55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 400V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 10.3mm(L)