TDK B32562J1105K000
Cap Film 1uF 100V PET 10% (16.5 X 3.2 X 6.3mm) Radial 15mm 100C Automotive Bulk
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32562J1105K000.
IHS
Datasheet17 pagesIl y a 24 ans
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E1105KF
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC4100Z370K
Cap Film 1uF 100V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 100V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 100C Bulk
Yageo GroupR82EC4100DQ70K
Descriptions
Descriptions de TDK B32562J1105K000 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, B32562 Series, 1 F, 10%, Pet (Polyester), 100 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32562J1105K000
CAP, 1µF, 100V, 10%, PET, THROUGH HOLE; Capacitance: 1µF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32562 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Termina