EPCOS B32560J6103K000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32560J6103K000.
Burklin Elektronik
Datasheet46 pagesIl y a 7 ans
EPCOS
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-39.51%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR82MC2100AA50K
Cap Film 0.01uF 400VDC/200VAC PET 10% 7.2 X 3.5 X 7.5mm RDL 5mm Loose in Box
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (7 X 3 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Bulk
PanasonicECQ-E4103KF
ECQ-E(F) FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 0.406Lx0.169W 10.30mmx4.30mm ±10% 10000pF 400V
Yageo GroupR82MC2100Z350K
Film Capacitor, 0.01 uF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82MC2100DQ50K
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32560J6103K000 fournies par ses distributeurs.
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 10nF 200V
CAP, 0.01µF, 400V, 10%, PET; Capacitance: 10000pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32560 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radi