Bel Fuse LFWLT150-1003
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 4.17A Rohs Compliant: Yes |EOS (Bel Power Solutions) LFWLT150-1003
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bel Fuse LFWLT150-1003.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 5 ans
Master Electronics
Sager Power Systems
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-23.68%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TDK-LambdaDPP100-24
AC-DC Power Supplies, DIN rail mount, Output: 100W, 24V, DIN rail installation compatible
TDK-LambdaCSS150-24
DC Input Capable,Remote On/Off,Universal Input 100W 4.2A 24V 1 264V(AC) 90V~264V(AC) Fixed
TDK-LambdaZPSA100-24
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 100W, Hybrid
Relay; E-Mech; DPDT; Ctrl-V 24DC; 10A; 250VAC; Socket Mount; 8 Pin Octal; MK-S Series
Descriptions
Descriptions de Bel Fuse LFWLT150-1003 fournies par ses distributeurs.
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 100.08W, Hybrid
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.17A 150W Medical 9-Pin
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,6.25A,90-264V IN, OPEN FRAME, PFC, EMBEDDED,150W, ABC SERIES
150 W, SINGLE OUTPUT, 24 V@6.25 A INDUSTRIAL OPEN FRAME AC-DC POWER SUPPLY
AC/DC Power Supply 1-OUT 24V 6.25A 150W Chassis Mount
Size & Efficiency (2 x 4 Inch)
2X4 150W AC/DC 24V SCREW TERMINA