ECS International ECS-100AX-250
Oscillator XO 25MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
NRND
IHS
Datasheet1 pageIl y a 20 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.78%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2005-12-04
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
ECS InternationalECS-100A-250
Oscillator XO 25MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-100A-240
Oscillator XO 24MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMXO45HS-2C-25M1750
Oscillator XO 25.175MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Carton/Tray/Tube
ECS InternationalECS-3961-250-AU-TR
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 30pF HCMOS 60% 5V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin SMD T/R
SG-615P Series 25 MHz 5 V ±100 ppm -20° to 70°C Surface Mount Oscillator
Descriptions
Descriptions de ECS International ECS-100AX-250 fournies par ses distributeurs.
TH Crystal Oscillator 25MHz 4-Pin DIP
5V ¡À100ppm 25MHz ¡À0.01% DIP-14 20.86mm*13.2mm*5.08mm
TTL Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 25MHz Nom