EBM-Papst W4D400-CP12-30
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 2354.31CFM/2713.34CFM 68dB/72dB
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EBM-Papst W4D400-CP12-30.
element14 APAC
Datasheet6 pagesIl y a 13 ans
Master Electronics
Pièces détachées
AC Fan Ball Bearing 230V 0.29A/0.35A 64W/80W 50Hz/60Hz 2550RPM/2800RPM Flange Mount
EBM-Papst9956
AC Fan Ball Bearing 230V 14W 50Hz 2450RPM 68.9CFM 37dB Flange Mount
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 200V to 255V 42CFM/50CFM 33.1dB 92 X 92 X 38mm High Speed
EBM-Papst3956
AC Fan Ball Bearing 230V 11W 50Hz 2650RPM 34.7CFM 35dB Flange Mount
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 160V to 260V 228CFM 58dB 172 X 150 X 38.5mm High Speed
AC Fan Ball Bearing 230V 4W 50Hz/60Hz 3100RPM 11CFM 28dB Flange Mount
Descriptions
Descriptions de EBM-Papst W4D400-CP12-30 fournies par ses distributeurs.
AXIAL FAN, 504MM, 230V, 7 LEAD WIRES; Supply Voltage: 400V; Current Type: AC; Fan Frame Size: 504mm; External Depth: 117mm; Noise Rating: -; Flow Rate - Imperial: 1527.35cu.ft/min; Flow Rate - Metric: 2595m³/h; Bearing Type: Ball
Axial Fan, 504Mm, 230V, 7 Lead Wires; Nominal Rated Voltage Ac:230V/400V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:504Mm; External Depth:117Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:1527.35Cfm; Noise Rating:-; Power Rating:185W Rohs Compliant: Yes |Ebm-Papst W4D400-CP12-30