Eaton XTRM10A22B
Mini Control Relay, 4 Pole (2No-2Nc), 10 Amp, Frame A, 240Vac | Eaton - Cutler Hammer XTRM10A22B
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton XTRM10A22B.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Descriptions
Descriptions de Eaton XTRM10A22B fournies par ses distributeurs.
Eaton Corporation Mini Ctl Rl 10A Fr A 2No2Nc 220/50 240/6
EATON XTRM10A22B IEC Mini Control Relay2NO/2NC240VAC10A
MINI CONTROL RELAY 10A FRAME A 2NO2NC 220/50 240/60 COIL
XT IEC Miniature Control Relay, Screw terminals, 45 mm - mini Frame size, 2NO-2NC contact configuration, 220V 50 Hz, 240V 60 Hz coil, 10A conventional thermal rating, 6A at 220/230/240V; 3A at 380/400/415V rated operational voltage