Eaton SS-5H-6.3A-AP
Electric Fuse, Time Delay Blow, 6.3A, 250VAC, 100A (IR), Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SS-5H-6.3A-AP.
TME
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
Future Electronics
IHS
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+62.77%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Littelfuse0217008.HXP
Fuse Cartridge Fast Acting 8A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CE/PSE/UL/VDE
Bel FuseMJS 7-R
Electric Fuse, 7A, 125VAC, 10000A (IR), Through Hole, 5x15mm, ROHS COMPLIANT
Fuse 250V 5X20 Single Pgt Tr 8A/ T&r |Littelfuse 0215008.MRET1SPP
Fuse 250V 5X20 Fa Single Pgt Tr 8A/ T&r |Littelfuse 0216008.MRET1SPP
Bel FuseRST5
Fuse Micro Slow Blow Acting 5A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm
Bel FuseRST 6.3
Fuse Micro Slow Blow Acting 6.3A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm
Descriptions
Descriptions de Eaton SS-5H-6.3A-AP fournies par ses distributeurs.
Fuse, PCB Leaded, 6.3 A, 250 VAC, SS-5H, Time Delay, Radial Leaded
SS-5H RADIAL TD FUSE AMMO PACK | Eaton Electronics SS-5H-6.3A-AP
250V 176A2S 100A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 6.3A 8.5mm*4.3mm*8.35mm
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 6.3A 250V Radial 8.5 X 4.3 X 8.35mm Plastic Ammo CQC/KC/PSE/TUV/VDE/cULus
FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD