Eaton SS-5H-3.15A-APH
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 300 V, SS-5H Series, Time Delay, Radial Leaded
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SS-5H-3.15A-APH.
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-15.47%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Bel Fuse0697W4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H4000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 4A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Bel Fuse0697H4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Littelfuse0208004.MXEP
208 Series - 2AG Fast-Acting Lead-Free Glass Body Fuse, 4 A, 350 VAC, TH, RoHS
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 4A SS-5H RADIAL TD FUSE
Fuses with Leads (Through Hole) 250V 4A SS-5H RADIAL TD FUSE
Descriptions
Descriptions de Eaton SS-5H-3.15A-APH fournies par ses distributeurs.
Electric Fuse, Time Delay Blow, 3.15A, 300VAC, 100A (IR), Through Hole
Fuse Subminiature 300V Time Delay 2-Pin Thru-Hole Ammo Pack
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 3.15A SS-5H RAD IAL TD FUSE
300V 67A2S 100A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 3.15A 8.5mm*4.3mm*8.35mm
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 300V Radial 8.5 X 4.3 X 7.85mm Plastic Ammo PSE/TUV/VDE/cULus
Fuse, Slow Blow, Radial, Box, Board Mount, 3.15A, 300VAC, SS-5H Series | Eaton Electronics SS-5H-3-15A-APH
FUSE BRD MNT 3.15A 300VAC RADIAL
FUSE (SS-5H) T/D PCB 3.15A RAD
Pcb Fuse, Time Delay, 3.15A/300V, Radial; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating Vac:300V; Product Range:Ss-5H Series; Voltage Rating Vdc:-; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case Style:Radial Leaded; Breaking Capacity Current Ac:100Arohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann SS-5H-3.15A-APH