Eaton SS-5H-3.15A-AP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 250V Radial 8.5 X 4.3 X 7.85mm Plastic
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SS-5H-3.15A-AP.
IHS
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.56%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Bel FuseRST4
Fuse Micro Slow Blow Acting 4A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 4A SS-5H RADIAL TD FUSE
Littelfuse36914000000
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 300VAC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Littelfuse36914000440
Bel FuseRST 4-AMMO
RST 4-AMMO (0697-4000-02) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Ammo Pack 4A
Bel FuseRSTA 4-BULK
RSTA 4-BULK (0697A4000-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 4A
Descriptions
Descriptions de Eaton SS-5H-3.15A-AP fournies par ses distributeurs.
Fuse Subminiature 3.15A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack