Eaton SS-5H-1.25A-AP
Ss-5H Radial Td Fuse Ammo Pack/ Ammo Pack |Eaton Bussmann SS-5H-1.25A-AP
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SS-5H-1.25A-AP.
TME
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
IHS
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Bel Fuse0697W1600-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 1.6A, 350VAC, 72VDC, 65A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0698Q1500-02
Electric Fuse, Fast Blow, 1.5A, 350VAC, 140VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697W1600-02
Littelfuse020801.5MXEP
208 Series - 2AG Fast-Acting Lead-Free Glass Body Fuse, 1.5 A, 350 VAC, TH, RoHS
Schurter0034.6617
Mst 250, 1.6 A, 250 Vac, Time-Lag T, Non-Resettable Fuse, Subminiature Fuse Rohs Compliant: Yes
Schurter0034.6016
Fuse Subminiature Fast Acting 1.6A 250V Radial 8.5 X 8.5mm Thermoplastic Bag CCC/VDE/cULus
Descriptions
Descriptions de Eaton SS-5H-1.25A-AP fournies par ses distributeurs.
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.25A, 250VAC, 100A (IR), Through Hole
Fuse, PCB Leaded, 1.25 A, 250 VAC, SS-5H, Time Delay, Radial Leaded
Fuses with Leads (Through Hole) 250V 1.25A SS-5H RAD IAL TD FUSE
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 1.25A 250V/300V Radial 8.5 X 4.3 X 8.35mm Plastic Ammo CQC/KC/PSE/TUV/cULus
FUSE (SS-5H) T/D PCB 1.25A RAD