Eaton SS-5FH-3.15A-AP
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 350 VAC, 150 VDC, SS-5FH, Fast Acting, Radial Leaded
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SS-5FH-3.15A-AP.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.00%
Pièces détachées
Bel FuseMRT 4-AMMO
Fuse Micro 4A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack
Littelfuse0617004.MXEP
Fuse Miniature Fast Acting 4A 250V Axial 5 X 20mm Glass T/R
Littelfuse0230003.MXP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3A 250V Axial 5 X 15mm Glass Bulk CE/CSA/PSE/UL
Fuse Cartridge Slow Blow Acting 4A 250V/300V Radial 8.5 X 9.2mm Ammo CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Littelfuse0218004.MXP
FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM / 218 Series, 5 x 20 mm, Time-Lag (Slo-Blo®) Fuse
MulticompMST 4A 250V
Fuse, PCB Leaded, 4 A, 250 VAC, Multicomp Pro Micro Fuse, Slow Blow, Radial Leaded
Descriptions
Descriptions de Eaton SS-5FH-3.15A-AP fournies par ses distributeurs.
Fuses with Leads (Through Hole) SS-5F High BC.RADIAL FA FUSE AMMO PACK
Fuse Subminiature Fast Acting 3.15A 350V Radial 8.5 X 9.2mm Ammo
150V 350V 22.5A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 3.15A 8.5mm*4.3mm*9.2mm
FUSE BRD MNT 3.15A 350VAC 150VDC
FUSE (SS-5F) Q/B PCB 3.15A RAD