Eaton SDQ25-330-R
Ind Power Shielded Wirewound 33.8uH/135.2uH 20% 100KHz Ferrite 812mA/406mA 2020 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SDQ25-330-R.
element14 APAC
Master Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-30.43%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 4026 T/R