Eaton SD20-470-R
Inductor Power Shielded Drum Core 47.61uH/47uH 20% 100KHz Ferrite 0.745A 0.465Ohm DCR 2020 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SD20-470-R.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 9 ans
Datasheet7 pagesIl y a 18 ans
Datasheet7 pagesIl y a 18 ans
Master Electronics
Newark
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+267%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 920mA 6028 T/R