Eaton FWP-40A14FI
Eaton Bussmann High Speed Round body 40A 690V 14X51 INDICATED 14.3 X 50. - FWP-40A14FI
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton FWP-40A14FI.
IHS
Datasheet46 pagesIl y a 8 ans
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
Datasheet2 pagesIl y a 19 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
ARCEL Power Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.29%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Fuse 50A 700V Holder Cartridge 14 X 51mm Carton CE/CSA/UL
Eaton Bussmann Low Voltage N.American FA, RK-5 50 A 600 AC/DC - PVS-R-50
LittelfuseIDSR045.T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 45A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseIDSR050.T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 50A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
MersenCMS141
Fuse Holder, 690 V, 690 V, 50 A, Cartridge Fuse Holder, Screw, 1 Rohs Compliant: Yes
MersenCMS143
Fuse Holder, 690 V, 690 V, 50 A, Cartridge Fuse Holder, Screw, 3
Descriptions
Descriptions de Eaton FWP-40A14FI fournies par ses distributeurs.
Electric Fuse, 40A, 700VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT W/INDICATOR 800VAC 40A
Fuse 40A 700V 2-Pin Cartridge Holder
FUSE CARTRIDGE 40A 700VAC/800VDC