Eaton FWJ-1200A
Semiconductor Fuse, FWJ Series, 1200A, Fast-Acting, 1000V AC, Bolt-On
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton FWJ-1200A.
IHS
Datasheet46 pagesIl y a 8 ans
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Electric Fuse, 1400A, 1000VAC, 100000A (IR), Inline/holder
Fuse Square Body 1000A 700V Bolt Flat 77 X 50 X 61mm Carton CSA/UL