Eaton EFX2S30M125D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1.2uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton EFX2S30M125D032LH.
IHS
Datasheet13 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Eaton EFX2S30M125D032LH fournies par ses distributeurs.
Cap Efx2S 305Vac 1.2Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFX2S30M125D032LH
CAP FILM 1.2UF 20% 630VDC RADIAL