Eaton EFPLS63J273B022LH
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.027uF, Through Hole Mount
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2024-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Eaton EFPLS63J273B022LH fournies par ses distributeurs.
CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
CAPACITOR, EFPLS, 630V DC, 0.027 UF, J 2-LEAD
CAP EFPLS 630VDC 0.027UF J 2LEADS