Eaton EFDKS70K305D032LH
Film Capacitor, Polypropylene, 700V, 10% +Tol, 10% -Tol, 3uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton EFDKS70K305D032LH.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Eaton EFDKS70K305D032LH fournies par ses distributeurs.
Cap Efdks 700Vdc 3Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS70K305D032LH
FDKS Series 700 v 3 uf 10% LS=27.5mm 32x20x11mm DC-Link Metallized Polypropylene
CAP FILM 3UF 10% 700VDC RAD