Eaton EFDKS70K147F064DH
Film Capacitor, Polypropylene, 700V, 10% +Tol, 10% -Tol, 140uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton EFDKS70K147F064DH.
IHS
Datasheet23 pagesIl y a 3 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Eaton EFDKS70K147F064DH fournies par ses distributeurs.
Cap Efdks 700Vdc 140Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKS70K147F064DH
FDKS series 700 v 140 uf 10% LS=52.5/20.3mm 4-Leads DC-link Met. Polypropylene
CAP FILM 140UF 10% 700VDC RAD