Eaton EFDKA80K905D122LH
Cap Efdka 800Vdc 9Uf 2Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA80K905D122LH
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Eaton EFDKA80K905D122LH fournies par ses distributeurs.
FDKA Series 800 v 9 uf 10% LS=27.5mm 32x33x18mm Auto. DC-Link Met. Polypropylene
CAP FILM 9UF 10% 800VDC RAD