Eaton EFDKA1BK506F064DH
Cap Efdka 1100Vdc 50Uf 4Leads/ Bulk |Eaton Electronics EFDKA1BK506F064DH
Production
Page du fabricant
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2025-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Eaton EFDKA1BK506F064DH fournies par ses distributeurs.
CAP FILM 50UF 10% 1100VDC RAD
50¦ÌF ¡À10% 52.5mm 1.1KV 5.6m¦¸ 57.5mm*45mm*66mm
Film Capacitor
50UF 1100V 10%