Eaton DRA74-330-R
WireWound SMD Inductor w/ Ferrite Core; 33 uH +/-20% WireWound 1.61A Idc
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton DRA74-330-R.
IHS
Farnell
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-21.03%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.7A 0.145Ohm DCR T/R