Eaton DRA127-470-R
FIXED IND 47UH 2.62A 91 MOHM SMD / 47 µH Shielded Wirewound Inductor 2.62 A 91mOhm Nonstandard
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton DRA127-470-R.
Master Electronics
Datasheet12 pagesIl y a 9 ans
Datasheet8 pagesIl y a 19 ans
Tendance sur 3 mois:
+5.33%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 2.9A 0.08Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Bobbin Core 47uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 2.9A 0.08Ohm DCR T/R