Eaton DR124-220-R
Inductor Power Shielded Drum Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 3.2A 64.8mOhm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton DR124-220-R.
Datasheet3 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+145%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 3.4A 0.053Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH/88uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A/1.84A 0.0451Ohm/0.172Ohm DCR Automotive T/R