Eaton DR124-150-R
Inductor Power Shielded Drum Core 15uH 20% 100KHz Ferrite 3.6A 44.8mOhm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton DR124-150-R.
Datasheet3 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.67%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0423Ohm DCR 3939 T/R