Eaton CB61F6-3A-TR2
Fuse Chip Fast Acting 6.3A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57mm T/R PSE/cULus
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton CB61F6-3A-TR2.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Sager Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.16%
Pièces détachées
Littelfuse0451007.MRL
451 Series - NANO2®Fast-Acting Subminiature Surface Mount Fuse, 7 A, 125 VAC 125 VDC, RoHS
Littelfuse0451008.MRL
Fuse Chip Very Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R CE/CSA/PSE/UL
Bel Fuse0679L7000-01
Fuse Chip Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Littelfuse0239007.MXP
Fuse Miniature Slow Blow Acting 7A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CE/CSA/KC/PSE/UL
Fuse Chip Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R PSE/cULus
Bel Fuse0679L7000-05
Electric Fuse, Very Fast Blow, 7A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Descriptions
Descriptions de Eaton CB61F6-3A-TR2 fournies par ses distributeurs.
Electric Fuse, Fast Blow, 6.3A, 125VAC, 125VDC, 100A (IR), Surface Mount, 2410
SMD Fuse, Fast Acting, 6.3 A, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], CB61F
Cb61F 6.3A Brick Fuse Tr2,5000/ T&r |Eaton Bussmann CB61F6-3A-TR2
125V 125V 13.7A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 6.3A 6.1mm*2.57mm*2.57mm
Surface Mount Fuses 125Vac 6.3A FA SMD Brick