Eaton CB61F12A-TR1
Fuse Chip Fast Acting 12A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R CQC/PSE/cULus
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton CB61F12A-TR1.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.26%
Pièces détachées
Bel Fuse0679L9150-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 15A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Fuse Chip Fast Acting 15A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R PSE/cULus
Bel Fuse0679L9150-05
Fuse Chip Fast Acting 15A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Fuse, Surface Mount, 15 A, Fast Acting, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], Brick CB61F
Fuse Miniature Fast Acting 15A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton
Bel Fuse3SB 1.5-R
Fuse Miniature 1.5A 125V Slow Blow 2-Pin Cartridge Holder
Descriptions
Descriptions de Eaton CB61F12A-TR1 fournies par ses distributeurs.
Electric Fuse, Fast Blow, 12A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
SMD Fuse, Fast Acting, 12 A, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], CB61F
FUSE BRD MNT 12A 125VAC/VDC SMD / 12 A 125 V AC 125 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
FUSE, SMD, FAST ACTING, 12A, 125V, 2410; Fuse Current: 12A; Product Range: Brick CB61F Series; Voltage Rating VAC: 125V; Voltage Rating V DC: 125V; Blow Characteristic: Fast Acting; Fuse Case Style: 2410; Breaking Capacity Current AC: 50A; Breaking Capacity Current DC: 300A; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); MSL: MSL 1 - Unlimited