Eaton / Cutler Hammer XTOE045CCSS
Overload Relay, 1NC/1NO, 9 A Min current, 45 A Max current
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet257 pagesIl y a 9 ans
Datasheet68 pagesIl y a 14 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+123%
Descriptions
Descriptions de Eaton / Cutler Hammer XTOE045CCSS fournies par ses distributeurs.
Eaton C440 electronic overload relay, XT Electronic Overload Relay - IEC, 9-45A, Selectable 10A, Class 10 ,20, 30, 45mm frame
ELECTRONIC OVERLOAD RELAY, 45A, 9A, CONTACTOR FRAME C; Overload Current Min:9A; Overload Current Max:45A; Coil Voltage DC Max:-; Product Range:- RoHS Compliant: Yes