E-Switch RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on), Round Cap, 100MA, 125VAC, Solder, RP8100 Series
Fiches techniques et documents
Future Electronics
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Factory Futures
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+51.42%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2008-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PUSHBUTTON SWITCH, SPST, OFF-(ON), 125V AC/50V DC, SOLDER, IP67, RP8100 SERIES
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on), Momentary, 0.2A, 50VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 0.1A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
APEM9532CD
Switch Push Button N.C. SPST Round Plunger 0.1A 30VDC Momentary Contact Solder Lug Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 0.1A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount-threaded
Descriptions
Descriptions de E-Switch RP8100B2M1CEBLKBLUNIL fournies par ses distributeurs.
PUSHBUTTON, 125mA (AC)/100mA (DC), SPST, Off-(On), Solder, IP67
Curved Round Button Off-Mom SPST-NO -13.60(Dia) 50V 125V 500000Cycles 125mA
Pushbutton Sw, Spst-No-Dm, 0.125A/125Vac; Product Range:Rp8100 Series; Panel Cutout Diameter:13.6Mm; Contact Configuration:Spst-No-Dm; Switch Operation:Off-(On); Pushbutton Actuator Style:Round; Actuator/Cap Colour:Blue Rohs Compliant: Yes |E-Switch RP8100B2M1CEBLKBLUNIL