E-Switch 800AWSP9M2RE
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on), 0.4 Va, 20V, Pc Pin, IP67, 800A Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour E-Switch 800AWSP9M2RE.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Future Electronics
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
+365%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2002-06-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
E-Switch800AWSP8M2RE
PUSHBUTTON SWITCH,800A SERIES, SPDT, ON-(ON),BLACK, THROUGH HOLE,0.4A,20VAC/DC, PC
C&K ComponentsKS11R22CBD
Switch Key OFF Mom SPST 20VAC 20VDC 0.4VA PC Pins Thru-Hole Bulk
C&K ComponentsKS11R21CBD
C&K ComponentsKS11R23CBD
E-Switch800SP9B5M6RE
PUSHBUTTON SWITCH, SPST, OFF-(ON), 0.4 VA, 20V, PC PIN, 800 SERIES
E-Switch800SP9B6M2RE
PUSHBUTTON SWITCH,800 SERIES, SPST, OFF-(ON),BLACK PLUNGER,0.4A,20V AC/DC, GOLD, PC
Descriptions
Descriptions de E-Switch 800AWSP9M2RE fournies par ses distributeurs.
800A Series Sub-Miniature SPST Off-Momentary Through Hole Pushbutton Switch
Switch Push Button OFF (ON) SPST Round Plunger 20VAC 20VDC 0.4VA Momentary Contact PC Pins Thru-Hole
Pb Switch, Spst-No-Dm, Off-On, 20V; Product Range:800A Series; Panel Cutout Diameter:-; Contact Configuration:Spst-No-Dm; Switch Operation:Off-(On); Pushbutton Actuator Style:Round Plunger; Actuator/Cap Colour:-; Ip Rating:Ip67 Rohs Compliant: Yes |E-Switch 800AWSP9M2RE